Zobacz jak zrobić ogłoszenie, które zacznie zarabiać na Ciebie  1. Bądź widoczny - Twoje ogłoszenie musi się wyróżniać na tle pozostałych ogłoszeń. Jeśli dasz ogłoszenie mało widoczne nie zainteresujesz do przeczytania całości Twojej oferty. Dlatego skup się na tym, żeby zrobić świetny tytuł ogłoszenia lub dobierz zdjęcie, które zainteresuje odbiorce.
  2. Zainteresuj - nie opisuj Twojego produktu lub usługi. Nawiąż więź porozumienia z odbiorcą. Najlepszym sposobem na to jest opisywanie problemu jaki ma Twój potencjalny klient. W ten prosty sposób skutecznie zachęcisz do czytania dalszej części ogłoszenia jaką jest...
  3. Wzbudzenie pożądania - ok, teraz czas na rozwiązanie problemu. Nie opisuj swojego serwisu. Opisz korzyści jakie będzie miał klient jeśli zdecyduje się na Twoją ofertę. Każdy klient patrzy z perspektywy - co ja będę miał z Twojej oferty.
  4. Akcja - na koniec napisz co musi zrobić klient, żeby mógł skorzystać z Twojej oferty. Najczęstszym błędem jest to,że na koniec ogłoszenia nie ma wyraźnego polecenia co trzeba zrobić, żeby z oferty skorzystać.

Zobacz więcej: Kliknij