Rw98vc9qg2tet78tnutg

System WERS - Stwórz własny system stałego dopływu klientów

Gotowa formuła na rozwój biznesu (nawet jeśli dopiero zaczynasz)

   Obejrzyj film!   Dołącz do kursu

Dla kogo system WERS jest odpowiedni?Czy jest skuteczny sposób na to by wyróżnić się z rynku i zdobyć uwagę Twojego idealnego klienta?

Czujesz czasami, że cała energia, czas i pieniądze jakie wkładasz w promocję swoich usług nie dają w zasadzie żadnych rezultatów? Nie denerwuje Cię to?

Czasami ciężko to samemu przed sobą przyznać - coś robię nie tak, skoro nie mam efektów.


Wszystko co wiesz o marketingu jest kłamstwem?

Różnica pomiędzy trudną walką o uwagę klientów a kwitnącym biznesem tkwi w zrozumieniu marketingu i braku efektywnego systemu marketingowego.

Możliwe, że i Ty, właśnie z tego powodu:

 • wydajesz czas i pieniądze na źle rozumiane i nieefektywne formy promocji
 • zamówiłeś drogą stronę internetową zanim dowiedziałeś się i zaplanowałeś w jaki sposób ta strona ma zwracać uwagę i zaangażować Twojego potencjalnego klienta
 • zapłaciłeś "ekspertom" za usługi SEO, pisanie bloga albo produkcję profesjonalnych filmów, na które mało ludzi zwraca w ogóle uwagę.


Nie możesz efektywnie zdobywać płacących klientów bez podstawowej wiedzy marketingowej.

Co więcej, nie jesteś w stanie zdobyć tej wiedzy jeśli nie spełnisz dwu, kluczowych warunków:


1. Zrozumiesz, że masz potrzebę by zdobyć tę wiedzę

2. Stworzysz czas aby ją zdobyć.


Odpowiedz sobie - czy do tej pory byłeś zbyt zajęty prowadzeniem swojego biznesu, żeby zacząć prowadzić go efektywnie?

Ciekawi mnie co byś odpowiedział mi na pytanie - czym się zajmujesz?

Założę się, że odpowiesz mi - jestem coachem albo nauczycielem, lekarzem, dentystą, projektantem stron internetowych, sprzątaczką...

I w tym leży problem, to musi się zmienić, jeśli chcesz zacząć działać efektywniej!

Ty nie jesteś usługą, którą sprzedajesz.

Załatwiłam Ci właśnie promocję, od teraz jesteś dumnym założycielem i właścicielem biznesu. (Biznesu coachingowego, praktyki lekarskiej albo firmy sprzątającej).

Ale z awansem przychodzą nowe obowiązki - od tej chwili zaczynasz być osobiście dopowiedzialny za podstawowe zadania każdego właściciela biznesu:

Zdobywanie. Nowych. Klientów.

(choć właściwie wolę powiedzieć przyciąganie idealnych klientów).

Chwileczkę! Ale ja nie jestem marketerem, wolę, żeby ktoś inny się tym zajął a ja po prostu dostarczę moją usługę, bo w tym jestem dobry!

Pomyślałeś tak?

To normalna reakcja wielu naszych klientów i wydaje się ona mieć sens. W końcu niech każdy robi to na czym się zna najlepiej, nie?

W biznesie przecież trzeba delegować i automatyzować.

Ale to jest właśnie główny powód problemów ze zdobyciem klienta!

>>> Zamawianie strony internetowej kiedy nie masz pojęcia czego wymagać, jakie pytania zadawać i jak efektywna strona internetowa (czyli taka przynosząca klientów) powinna wyglądać.

>>> Płacenie za materiały promocyjne: filmy, copywriting, ulotki, itp. bez zrozumienia jakie treści przyciągną i zaangażują odpowiednią grupę odbiorców.

>>> Używanie modnych obecnie taktyk - na przykład mediów społecznościowych, bo każdy tak robi, bez odpowiedniej wiedzy i startegii jak mają one działać i jakie efekty przynosić.

Mimo tego, że są to elementy i narzędzia marketingowe, musisz wiedzieć dwie rzeczy:

1. Najczęściej osoby, które wiedzą jak je wykonać nie są specjalistami od marketingu tylko od dobrego wykonania ...... (tutaj wstaw - strony, ulotki, filmu, poprawnego tekstu, social media...) i ponieważ Ty jesteś ich klientem robią to tak, żeby podobało się Tobie, a to niekoniecznie znaczy, że zwróci uwagę Twojego klienta...

2. Wynika to z tego, że:

 

"

Celem marketingu jest poznać i zrozumieć klienta tak dobrze, że produkt czy usługa doskonale mu pasują i sprzedają się same.

~ Peter F.Drucker

A to już jest Twoje - właściciela biznesu - zadanie.

Na delegowanie będzie czas, kiedy już zdobędziesz dokładne zrozumienie tego, czego potrzebujesz i co dziala w Twoim biznesie. Oczywiście nie musisz wszystkiego robić sam, ale nie chcesz wydawać tony pieniędzy kiedy nie rozumiesz mechaniki, wiadomości i strategii jakie muszą stać za każdym działaniem.

Dobra wiadomość: to nie jest wcale takie trudne, wystarczy mieć otwartą głowę, przeznaczyć na to trochę czasu i mieć trochę odwagi, żeby nie robić tak samo jak wszyscy.

A my chętnie Ci w tym pomożemy!

 

Przedstawiamy system WERS


Kompletny system, z którym stworzysz efektywną komunikację z twoim klientem - skuteczną ale i nienachalną.


Od podstaw marketingowych - zrozumienie klienta i stworzenie odpowiedniej dla niego oferty po proste narzędzia, z którymi nawet w kilka dni stworzysz system przyciągania klientów na autopilocie i przestaniesz zostawiać niezdecydowanych klientów w zawieszeniu.


System, który możesz wprowadzić w życie i używać niezależnie od tego czy masz już stronę internetową i inne miejsca w sieci czy nie.

"Byłam od początku przekonana, że kurs okaże się udaną inwestycją. I tak było.

Kurs jest konkretny. Zwraca uwagę na elementy, które są często omijane na innych kursach. Szczegółowe wskazówki odnośnie tworzenia treści pod kątem klienta okazały się bezcenne. Mozna je wykorzystać nie tylko w WERS, ale w każdym innym przekazie do klienta.

Lubię schematy, które pomagają mi w ukierunkowaniu co trzeba zrobić by osiągnąć dany cel. Krok po kroku. Właśnie taki jest WERS.

Kurs nie tylko zwraca uwagę na to, co trzeba zrobić, ale także JAK to zrobić. To najbardziej istotne! Jednocześnie wszystko jest opisane w bardzo prostej formie, co sprawia, ze przyjemnie przechodzi się przez cały kurs, bez zbędnych pytań, czy niezrozumiałych elementów.

Bardzo cenne wskazówki odnośnie konstruowania strony www. To dopiero dzięki Mai i Jarkowi zrozumiałam, jaki jest jej cel i jak należy ją stworzyć.

Czy poleciłabym ten kurs? Absolutnie! w 100%. To inwestycja, której się nie pożałuje.

Maja i Jarek są bardzo pomocni i odpowiadają na każde pytanie. Ich osobowość sprawia, że chętnie się ich ogląda w przekazach. Współpraca to czysta przyjemność. Mam nadzieje, ze beda tworzyc kolejne kursy."

- Karolina, Motivational Fitness Coach, UK

Nazwa WERS pochodzi od elementów, z którymi spotyka się Twój klient:System WERS to jednak dużo więcej - cała strategia marketingowa

9 kroków do stałego dopływu klientówOraz Narzędziownia - czyli sekcja o prostych i bezpłatnych narzędziach, które możesz wykorzystać do stworzenia swojego systemu


Co otrzymujesz wykupując dostęp do systemu WERS:


I. Strategię marketingową

Lekcje, które przeprowadzą Cię przez każdy krok. Każda lekcja składa się z filmu i ćwiczenia - schematu, które pomaga Ci zastosować tą wiedzę w swoim biznesie


1. Fundamenty - wyróżnią Cię z rynku i przestaniesz już być niewidzialny

 • Klient - przestanie być tajemnicą, dokładnie określisz kto nim jest i czego chce
 • Wiadomość - jak ją zaprojektowac by wyróżniła Cię z rynku
 • Oferta - Jak ją przygotować by zamiast obojętnośći robiła wrażenie

2. Droga zamieni Cię ze słupa ogłoszeniowego w przewodnika i autorytet dla klientów

 • Edukacja - podtrzymuje uwagę klienta i zachęca go do zostawienia kontaktu do siebie
 • Relacja - zamienimy przypadkowe kontakty w zaplanowaną relację budującą zaufanie
 • Sprzedaż - zacznie być skuteczna i nienachalna

3. Ruch - generowanie ruchu na Twoją ofertę przestanie zjadac czas i energię a stanie się silnikiem napędowym Twojego biznesu

 • Online - Twoje miejsca w sieci zaczną budować autorytet i bazę klientów
 • Offline - od braku zapytań po kolejkę chętnych
 • Płatny - reklama przestanie być grą hazardową a zacznie być bankomatem


II. Narzędzia


W narzędziowni systemu WERS znajdziesz informacje jak krok po kroku wykorzystać proste i bezpłatne narzędzia by stworzyć własny system stałego dopływu klientów.

Nauczysz się jak stworzyć:

1. Program do email marketingu

Z opcją automatycznego wysyłania maili oraz storzenia prostej strony lądowania. Nauczysz się jak to zrobic w programi Mailchimp.

2. Treści

Pokażemy Ci kliknięcie po kliknięciu jak pisać maile, tworzyć PDFy, prezentacje oraz nagrywać swoje filmy z ekranu lub z Twoja osobą - w najprostszy sposób wykorzystując bezpłatne narzędzia.

Tak, byś mógł dopasować system do swoich obecnych potrzeb ale i możliwości.

Przez cały proces przeprowadzą Cię krótkie filmy instruktażowe (ponad 30), plan działania w postaci mapy oraz przewodnik, który dodaje motywacji do działania :)


 

Jest na to ćwiczenie lub schemat!

Tworzymy nasze lekcje tak, żebyś mógł skorzystać z gotowych ćwiczeń lub schematów, które pozwalają szybciej i bez frustracji dojść do celu.Co WERS wyróżnia?


To nie będzie zwyczajna teoria, z którą nie wiesz co zrobić ani przypadkowe wyrwane z kontekstu taktyki czy narzędzia.To kompletny system, który w zasadzie kopiujesz i wklejasz do swojego biznesu ale osadzasz na solidnej marketingowej wiedzy i swoich warunkach.


System stałego dopływu klientów WERS jest:

 • Bardzo prosty - niczym kolorowanie po numerach
 • Zautomatyzowany - będzie działał w tle i nie wymagał Twojego czasu
 • Szybki do wprowadzenia i do ewentualnego poprawienia z pomocą prostych i bezpłatnych narzędzi - w końcu nie chcesz generować kosztów, szczególnie stałych zanim nie zaczniesz przyciągać idealnych klientów.
 


Możesz pomóc tak wielu ludziom - daj się w końcu odkryć!


Zobacz co o Informatorze mówią jego studenci

Dlaczego powinieneś kupić ten kurs dzisiaj


Nie będziemy udawać, że ilość miejsc ograniczona, albo że ta strona wybuchnie po odliczaniu (Szanujemy Twoją i swoją inteligencję).

Nie ograniczamy dostępu do niego, bo wiemy, że każdy kto ma biznes i chce go rozwijać albo brakuje mu klientów, potrzebuje tego kursu dzisiaj, bo potrzebuje zacząć działać skutecznie.

Ponadto chcesz kupić ten kurs bo my nie mamy litości - rozprawiamy się ze wszystkimi mitami, błędnymi przekonaniami i marketingowymi bzdurami. Każdy fakt, każda strategia jest skrupulatnie przemyślana i umieszczona w strategii marketingowej.

Bo to są fundamenty i struktura skutecznego pozyskiwania klientów.

Bez nich to tak jakbyś budował dom bez fundamentów - masz piękne wnętrza i ozdoby, spędzasz miesiące na dobieraniu kolorów i stylu, wszystko wygląda cudownie. Ale brakuje fundamentów i struktury, więc zgadnij co z tym pięknym domem stanie się przy silniejszym powiewie wiatru lub z biegiem czasu...


Twój Instruktor


Maja i Jarek Grugel
Maja i Jarek Grugel

Jesteśmy marketerami, którzy tłumaczą marketing online na nasze. To znaczy sprawiamy, że każdy kto nie jest marketerem może z tej wiedzy skorzystać i rozwijać swój biznes skuteczniej.

Naszą główną misją jest pokazać Ci, że to wszystko nie jest takie trudne jak się wydaje lub jak to malują.

Łączymy zrozumienie tego w jaki sposób klient kupuje ze skutecznymi narzędziami w internecie.

Koniec z przypadkowymi taktykami promocji i sprzedaży – pomożemy Ci działać skutecznie!

I na dodatek wiemy, że możesz to zrobić szybko, nie potrzebujesz pół roku na uczenie się technicznych rzeczy ani tony pieniędzy by zlecić to agencji.Często zadawane pytania


Kiedy ten kurs się zaczyna?
Kurs rozpoczyna się w momencie dokonania opłaty. Dostęp jest natychmiastowy i trwa do momentu jego wygaśnięcia, min. 365 dni. Także będziesz miał dużo czasu na jego realizację, choć jeśli chcesz możesz ten kurs zrealizowac i cieszyć się wynikami w przeciągu tygodnia.
Co jeśli kurs mi się nie spodoba?
Nic się nie przejmuj, nie straciłeś pieniędzy. Masz 7 dni, żeby zapoznać się z całym kursem. Jeśli podejmiesz decyzję, że ten kurs nie jest dla Ciebie to napisz do nas maila na adres kontakt@informator-eprzedsiebiorcy.pl. Dostaniesz zwrot całości kwoty. To jest nasz gwarancja uśmiechu - zwracamy Ci pieniądze z usmiechem i bez pytań.
Czy ten kurs nie jest za trudny dla mnie?
Jeśli umiesz napisać maila lub korzystać z wyszukiwarki Google to znaczy, że masz wszystko co potrzebne do korzystania z tego kursu. Wszystko jest pokazane na ekranie komputera, krok po kroku. Zostaniesz poprowadzony za rękę.

"Mam gotowy system, którego koszt budowy jest żaden.

Ale okazuje się, że to jest dopiero początek i że ten kurs to jest gotowy przepis na budowę biznesu.

Więc ja się nie ograniczę do tego jednego projektu. Tylko będę go powielał powielał powielał. Dlatego, że to jest model, który można przenosić na inne działalności, na inne pomysły, na inne oferty - także rewelacja!

Konkretne narzędzia, konkretne rozwiązania, które możemy dostosować do swoich potrzeb."

- Michał, szkodypozarowe.pl

Zacznij Już Teraz! 

Twoje życie staje się lepsze

TYLKO

wtedy kiedy

TY

stajesz się lepszy


-Brian Tracy