Rw98vc9qg2tet78tnutg

System WERS - zdobywaj klientów na autopilocie

Gotowa formuła na rozwój biznesu (nawet jeśli dopiero zaczynasz)

Dla kogo system WERS jest odpowiedni?

Dla osób w biznesach coachingowych doradczych i szkoleniowych, które uczą lub pomagają rozwiązywać problemy


Czy jest skuteczny sposób na to by wyróżnić się z rynku i zdobyć uwagę Twojego idealnego klienta?

Czujesz czasami, że cała energia, czas i pieniądze jakie wkładasz w promocję swoich usług nie dają w zasadzie żadnych rezultatów? Nie denerwuje Cię to?

Czasami ciężko to samemu przed sobą przyznać - coś robię nie tak, skoro nie mam efektów.

Wszystko co wiesz o marketingu jest kłamstwem?

Różnica pomiędzy trudną walką o uwagę klientów a kwitnącym biznesem tkwi w zrozumieniu marketingu i braku efektywnego systemu marketingowego.

Możliwe, że i Ty, właśnie z tego powodu:

 • wydajesz czas i pieniądze na źle rozumiane i nieefektywne formy promocji
 • zamówiłeś drogą stronę internetową zanim dowiedziałeś się i zaplanowałeś w jaki sposób ta strona ma zwracać uwagę i zaangażować Twojego potencjalnego klienta
 • zapłaciłeś "ekspertom" za usługi SEO, pisanie bloga albo produkcję profesjonalnych filmów, na które mało ludzi zwraca w ogóle uwagę.


Nie możesz efektywnie zdobywać płacących klientów bez podstawowej wiedzy marketingowej.

Co więcej, nie jesteś w stanie zdobyć tej wiedzy jeśli nie spełnisz dwu, kluczowych warunków:


1. Zrozumiesz, że masz potrzebę by zdobyć tę wiedzę

2. Stworzysz czas aby ją zdobyć.


Odpowiedz sobie - czy do tej pory byłeś zbyt zajęty prowadzeniem swojego biznesu, żeby zacząć prowadzić go efektywnie?

Ciekawi mnie co byś odpowiedział mi na pytanie - czym się zajmujesz?

Założę się, że odpowiesz mi - jestem coachem albo nauczycielem, lekarzem, dentystą, projektantem stron internetowych, sprzątaczką...

I w tym leży problem, to musi się zmienić, jeśli chcesz zacząć działać efektywniej!

Ty nie jesteś usługą, którą sprzedajesz.

Załatwiłam Ci właśnie promocję, od teraz jesteś dumnym założycielem i właścicielem biznesu. (Biznesu coachingowego, praktyki lekarskiej albo firmy sprzątającej).

Ale z awansem przychodzą nowe obowiązki - od tej chwili zaczynasz być osobiście dopowiedzialny za podstawowe zadania każdego właściciela biznesu:

Zdobywanie. Nowych. Klientów.

(choć właściwie wolę powiedzieć przyciąganie idealnych klientów).

Chwileczkę! Ale ja nie jestem marketerem, wolę, żeby ktoś inny się tym zajął a ja po prostu dostarczę moją usługę, bo w tym jestem dobry!

Pomyślałeś tak?

To normalna reakcja wielu naszych klientów i wydaje się ona mieć sens. W końcu niech każdy robi to na czym się zna najlepiej, nie?

W biznesie przecież trzeba delegować i automatyzować.

Ale to jest właśnie główny powód problemów ze zdobyciem klienta!

>>> Zamawianie strony internetowej kiedy nie masz pojęcia czego wymagać, jakie pytania zadawać i jak efektywna strona internetowa (czyli taka przynosząca klientów) powinna wyglądać.

>>> Płacenie za materiały promocyjne: filmy, copywriting, ulotki, itp. bez zrozumienia jakie treści przyciągną i zaangażują odpowiednią grupę odbiorców.

>>> Używanie modnych obecnie taktyk - na przykład mediów społecznościowych, bo każdy tak robi, bez odpowiedniej wiedzy i startegii jak mają one działać i jakie efekty przynosić.

Mimo tego, że są to elementy i narzędzia marketingowe, musisz wiedzieć dwie rzeczy:

1. Najczęściej osoby, które wiedzą jak je wykonać nie są specjalistami od marketingu tylko od dobrego wykonania ...... (tutaj wstaw - strony, ulotki, filmu, poprawnego tekstu, social media...) i ponieważ Ty jesteś ich klientem robią to tak, żeby podobało się Tobie, a to niekoniecznie znaczy, że zwróci uwagę Twojego klienta...

2. Wynika to z tego, że:

 

"

Celem marketingu jest poznać i zrozumieć klienta tak dobrze, że produkt czy usługa doskonale mu pasują i sprzedają się same.

~ Peter F.Drucker

A to już jest Twoje - właściciela biznesu - zadanie.

Na delegowanie będzie czas, kiedy już zdobędziesz dokładne zrozumienie tego, czego potrzebujesz i co dziala w Twoim biznesie. Oczywiście nie musisz wszystkiego robic sam, ale nie chcesz wydawać tony pieniędzy kiedy nie rozumiesz mechaniki, wiadomości i strategii jakie muszą stać za każdym działaniem.

Dobra wiadomość: to nie jest wcale takie trudne, wystarczy mieć otwartą głowę, przeznaczyć na to trochę czasu i mieć trochę odwagi, żeby nie robić tak samo jak wszyscy.

A my chętnie Ci w tym pomożemy!

 

Przedstawiamy system WERS


Kompletny system, z którym stworzysz efektywną komunikację z twoim klientem - skuteczną ale i nienachalną.


Od podstaw marketingowych - zrozumienie klienta i stworzenie odpowiedniej dla niego oferty po proste narzędzia, z którymi nawet w kilka dni stworzysz system przyciągania klientów na autopilocie i przestaniesz zostawiać niezdecydowanych klientów w zawieszeniu.


System, który możesz wprowadzić w życie i używać niezależnie od tego czy masz już stronę internetową i inne miejsca w sieci czy nie.

 

WERS składa się z 2 etapów:

1 ETAP - Fundamenty - tutaj znajdziesz podstawy skutecznego marketingu:

 • jak zrozumieć Twojego klienta
 • jak zacząć mówić, żeby zwrócił uwagę i zrozumiał o co Ci chodzi (i dlaczego teraz Cię nie zauważa)
 • jak to zrobić by odpowiednia osoba dostawała od Ciebie odpowiednią wiadomość w odpowiednim czasie.
 • jak skutecznie zakomunikować Twoje rozwiązanie - jak działa i co pomoże osiągnąć Twojemu klientowi
2 ETAP: System - jak z Tą wiedzą zbudować system zdobywania klientów, który pozwoli Ci:

 • Zbudować relację z klientem zanim zaproponujesz mu sprzedaż (automatycznie, w tle)
 • Zatrzymać uwagę wszystkich, którzy są zainteresowani, możesz im pomóc, ale nie decydują się od razu na współpracę z Tobą
 • Dotrzeć do klientów, którzy nie znają lub nie szukają aktywnie Twojego rozwiązania, ale mają problem, którego możesz pomóc im się pozbyć.

Dzięki podstawowej wiedzy marketingowej możesz to zrobić nienachalnie (nie uczymy tu tłuczenia potencjalnych klientów po głowie Twoją ofertą) ale i bez nieśmiałości. (Przestaniesz się bać wysyłać maile - bo się jeszcze wypiszą)


Możesz pomóc tak wielu ludziom - daj się w końcu odkryć!


System stałego dopływu klientów WERS jest:

 • Bardzo prosty - niczym kolorowanie po numerach
 • Zautomatyzowany - będzie działał w tle i nie wymagał Twojego czasu
 • Szybki do wprowadzenia i do ewentualnego poprawienia z pomocą prostych i bezpłatnych narzędzi - w końcu nie chcesz generować kosztów, szczególnie stałych zanim nie zaczniesz przyciągać idealnych klientów.

To nie będzie zwyczajna teoria, z którą nie wiesz co zrobić ani przypadkowe wyrwane z kontekstu taktyki czy narzędzia.To kompletny system, który w zasadzie kopiujesz i wklejasz do swojego biznesu ale osadzasz na solidnej marketingowej wiedzy i swoich warunkach.


 

Jest na to ćwiczenie lub schemat!

Tworzymy nasze lekcje tak, żebyś mógł skorzystać z gotowych ćwiczeń lub schematów, które pozwalają szybciej i bez frustracji dojść do celu.Do zbudowania systemu będą potrzebne Ci:

1. Program do email marketingu

Z opcją automatycznego wysyłania maili oraz storzenia prostej strony lądowania. Nauczysz się jak to zrobic w programi Mailchimp.

2. Treści

Pokażemy Ci kliknięcie po kliknięciu jak pisać maile, tworzyć PDFy, prezentacje oraz nagrywać swoje filmy z ekranu lub z Twoja osobą - w najprostszy sposób wykorzystując bezpłatne narzędzia.

Tak, byś mógł dopasować system do swoich obecnych potrzeb ale i możliwości.

Przez cały proces przeprowadzą Cię krótkie filmy instruktażowe (ponad 30), plan działania w postaci mapy oraz przewodnik, który dodaje motywacji do działania :)

 

Dlaczego powinieneś kupić ten kurs dzisiaj


Nie będziemy udawać, że ilość miejsc ograniczona, albo że ta strona wybuchnie po odliczaniu.

Nie ograniczamy dostępu do niego, bo wiemy, że każdy kto ma biznes i chce go rozwijać albo brakuje mu klientów, potrzebuje tego kursu dzisiaj, bo potrzebuje zacząć działać skutecznie.

Ponadto chcesz kupić ten kurs bo my nie mamy litości - rozprawiamy się ze wszystkimi mitami, błędnymi przekonaniami i marketingowymi bzdurami. Każdy fakt, każda strategia jest skrupulatnie przemyślana i umieszczona w strategii marketingowej. I choć z tym systemem zbudujesz swoją drogę klienta - lejek marketingowy czy skuteczny email marketing jak kto woli, to wiedza jaką uzyskasz pozwoli Ci na znacznie skuteczniejsze działania w każdej sytuacji - mediach społecznościowych, spotkaniach z klientami, publikowaniu treści i w płatnej reklamie.

Bo to są fundamenty i struktura skutecznego pozyskiwania klientów.

Bez nich to tak jakbyś budował dom bez fundamentów - masz piękne wnętrza i ozdoby, spędzasz miesiące na dobieraniu kolorów i stylu, wszystko wygląda cudownie. Ale brakuje fundamentów i struktury, więc zgadnij co z tym pięknym domem stanie się przy silniejszym powiewie wiatru lub z biegiem czasu...


 
Rw98vc9qg2tet78tnutg

System WERS - zdobywaj klientów na autopilocie

Gotowa formuła na rozwój biznesu (nawet jeśli dopiero zaczynasz)

Twój Instruktor


Jarek Grugel
Jarek Grugel

Cześć! Informator e-Przedsiębiorcy tworzą Maja Grugel i Jarek Grugel.

Jesteśmy marketerami, którzy tłumaczą marketing online na nasze. To znaczy sprawiamy, że każdy kto nie jest marketerem może z tej wiedzy skorzystać i rozwijać swój biznes skuteczniej.

Naszą główną misją jest pokazać Ci, że to wszystko nie jest takie trudne jak się wydaje lub jak to malują.

Łączymy zrozumienie tego w jaki sposób klient kupuje ze skutecznymi narzędziami w internecie.

Koniec z przypadkowymi taktykami promocji i sprzedaży – pomożemy Ci działac skutecznie!

I na dodatek wiemy, że możesz to zrobić szybko, nie potrzebujesz pół roku na uczenie się technicznych rzeczy ani tony pieniędzy by zlecić to agencji.

Większość książek i kursów uczy na temat pojedynczych elementów promowania biznesu i sprzedaży.

Często ciężko to poukładac w spójną i skuteczną całość.

WERS jest inny - to kompletny system, który łatwo wprowadzisz w życie i automatycznie będzie wspierał rozwój Twojego biznesu.

Jedyne miejsce, które łączy teorię psychologii sprzedaży z praktycznym jej wykorzystaniem używając bezpłatnych narzędzi.

(żadnych opłat ani jednorazowych ani abonamentowych, przynajmniej dopóki nie zbudujesz wielkiego, kwitnącego biznesu)

Zależy nam na tym, żeby nie była to tylko teoria albo wyrwane z kontekstu narzędzia ale kompletny system, który możesz wprowadzić w życie i zacząć używać od zaraz.


Program Kursu


  Wstęp
Dostępne w dni
dni po zapisaniu się

Często zadawane pytania


Kiedy ten kurs się zaczyna?
Kurs rozpoczyna się w momencie dokonania opłaty. Dostęp jest natychmiastowy i trwa do momentu jego wygaśnięcia, min. 365 dni. Także będziesz miał dużo czasu na jego realizację, choć jeśli chcesz możesz ten kurs zrealizowac i cieszyć się wynikami w przeciągu tygodnia.
Co jeśli kurs mi się nie spodoba?
Nic się nie przejmuj, nie straciłeś pieniędzy. Masz 7 dni, żeby zapoznać się z całym kursem. Jeśli podejmiesz decyzję, że ten kurs nie jest dla Ciebie to napisz do nas maila na adres kontakt@informator-eprzedsiebiorcy.pl. Dostaniesz zwrot całości kwoty. To jest nasz gwarancja uśmiechu - zwracamy Ci pieniądze z usmiechem i bez pytań.
Czy ten kurs nie jest za trudny dla mnie?
Jeśli umiesz napisać maila lub korzystać z wyszukiwarki Google to znaczy, że masz wszystko co potrzebne do korzystania z tego kursu. Wszystko jest pokazane na ekranie komputera, krok po kroku. Zostaniesz poprowadzony za rękę.

Zacznij Już Teraz! 

Twoje życie staje się lepsze

TYLKO

wtedy kiedy

TY

stajesz się lepszy


-Brian Tracy